با “رابرت آلن” طی 24 ساعت ،94 هزار دلار درامد کسب کنید

رابرت آلن- درامدزایی فوقالعاده

 

رابرت آلن  یک کارافرین و نابغه در حوزه کسب و کارهای اینترنتی است.

کتاب های جریان های متعدد درامد ، میلیونر 1 دقیقه ای و  خلق ثروت از آثار او می باشد همچنین وی سمینارهای در حوزه موفقیت برگزار کرده است  و به گفته او هزاران نفر از تعلیمات او میلیونر شده اند.

او پس از اخذ مدرک MBA از دانشگاه  و سرمایه گذاری در املاک توانست  میلیونر شود.

رابرت آلن ادعا دارد که میتواند طی 24 ساعت ، 94 هزار دلار درامد کسب کند و ما در این مقاله قصد داریم به چگونگی این کار بپردازیم.

این مقاله خلاصه شده گفتگوی برنامه تلویزیونی “گفتگو با میلیونرها” کاری از اقای  مایک لیتمن میباشد

 

جریان های چندگانه درامدی

 

رابرت آلن اهمیت جریان های چندگانه درامدی را زیاد میداند و اعتقاد دارد باید از 4 یا 5 سال قبل به فکر این باشید که 4 یا 5 سال بعد چندین منابع درامدی داشته باشید و نکته ای که میتوان به گفته های رابرت آلن اضافه کرد این است که درامد ها نباید درامد های معمولی باشد !

درامدی که رابرت آلن منظورش است این است که درامدها باید درامد “ماندگار “باشد. تعریفی که رابرت آلن از درامد پایدار و ماندگار دارد این است که شما حتی بتوانید در خواب هم پول دربیاورید

به عبارت دیگر ، کار معمولی کاری است که خطی است ؛ یعنی شما یکبار کار میکنید و یکبار پول درمیارید اما در درامد ماندگار شما یکبار کار میکنید و هزاران بار میتوانید پول دربیاورید.

یعنی اینکه سیستمی طراحی کنید که کسب درامد بدون حضور شما امکان پذیر باشد و به اعتقاد وی اگر در خواب پول در نیاورید ، پولدار نخواهید شد.

برای دانستن چگونگی این کسب درامد ، با ما همراه باشید.

او توضیح میدهد که حدودا 20 سال پیش یک کتاب در حوزه سرمایه گذاری در املاک نوشته است و این کتاب جزو پر فروش ترین کتاب ها در این حوزه شده است و کتاب او در بسیاری از کتاب فروشی های امریکا و حتی کشورهای دیگر وجود دارد و آنها بازاریابی این کتاب را انجام داده و به فروش میرسند و پورسانت اقای رابرت آلن برای ایشان محفوظ میماند.

یک مثال دیگر ، کسی که وسیله ای را اختراع میکند و به ازای فروش دستگاه توسط تولید کننده ها ، پورسانت میگیرد. یکبار به سختی کار کرد و این جریان درامد برایش تا اخر عمرش ، ثروت ایجاد میکند.

همچنین رابرت آلن در خلال گفتگویش ، به اهمیت بهره مرکب در کسب ثروت اشاره میکند و میتوان پول خود را با نرخ بازگشت ثروت ساز بیشتر کنید.

 

6 توانایی لازم پول دراوردن

 

1- ارزش پول را بدانید . به اعتقاد رابرت آلن ، ما میبایست ارزش هر 1 دلاری را باید بدانیم زیرا هر 1 دلاری همانند یک بذر پول میتواند باشد و میتواند رشد کند و درخت پول ایجاد کند و ثروت ایجاد کند. بیشتر مردم برای اسکناس 1 دلاری ارزش قائل نیستند. پس باید برای پول ارزش قائل باشید

 

2- یادبگیرید چگونه پول خود را کنترل میکنید . آیا پول خود را پس انداز میکنید یا خیر ؟ شما نیاز دارید که هر ماه پس از کسب درامد ، مازاد پول را نزد خود نگه دارید و موارد مختلف نظیر آموزش و سرمایه گذاری و … کنار بگذارید.

 

3-یاد بگیرید چگونه پول را سرمایه گذاری کنید . باید کاری کنید پولتان با نرخ بازگشت سرمایه حداقل 10 درصدی داشته باشید. این به معناست که باید ریسک کنید و در بازارهایی همانند بورس ، ملک و … سرمایه گذاری کنید. همچنین این بدین معناست که در بحث سرمایه گذاری ، اموزش بر روی خود از نان شب واجب تر است . ( مخصوصا در کشور ایران)

 

4- مهارت چگونه پول دراوردن و کسب درامد 

 

5- یاد بگیرید چگونه از پولتان محافظت کنید . اگر پول زیادی بدست اوردید اما یاد نگیرید چگونه آنرا حفظ کنید ، تمام تلاش و پشتکار شما بیهوده میشود.

رابرت آلن در گفتگو با مایک ویتمن از او میخواهد که از او بپرسد آیا او یک میلیونر است ؟ و مایک هم همین کار رو میکند و از او میپرسد.

اما رابرت آلن میگوید ” نه ، من میلیونر نیستم . ” . من نمیخوام کسی بفهمه که سرمایه من کجاست و من چقدر پول دارم . او اعتقاد دارد که این دنیا خطرناک است و کسی نباید بفهمد تو چقدر پول داری.

 

6- یاد بگیرید چگونه پول خود را تقسیم کنید.

رابرت اعتقاد به بخشش دارد و میگوید هر فردی میتواند 10 درصد درامد خود را ببخشد و به نیازمند کمک کند. به گفته او فارغ از اعتقادات مذهبی ، بسیاری از میلیونر ها بخشی از ثروت خود را میبخشند  و سخاوتمند هستند.

جمله معروف ” ببخش تا به تو بخشیده شود .”

واقعیت این است که این پول شما نیست بلکه از دست شما بالاخره خواهد رفت

همچنین 10 درصد دیگر را سرمایه گذاری میکند و مابقی درامد خود را صرف هزینه های خانه و ماشین و … میکند.

 

 اینترنت و درامدزایی آنلاین

 

رابرت آلن هنگامیکه 4 سال پیش با اینترنت اشنا شد زیاد با ان درگیر نشده بود  تا اینکه یکی از دوستان او به رابرت میگوید که وبسایتش را با هزینه 6000 دلار میخواهد به او بفروشد.

همچنین میگوید من پیش تو خواهم امد و جلویت نشان میدهم که چگونه میتوان درامد کسب کرد.

دوست رابرت ، از طریق ایمیل به چندین نفر که از طریق مجله اینترنتی ایمیلشان را گرفته بود ارتباط برقرار کرد و پیغام برای انها فرستاد.

پس از 1 دقیقه اولین سفارش ایجاد شد و جلوی او درامدزایی کرد و همینطور سفارش پشت سفارش اتفاق افتاد.

همان جا رابرت ، چکی به میزان 6000 دلار نوشت و به او داد و به قدرت اینترنت پی برد.

بعد ها رابرت ، میخواست توانایی و اقبال خود را برای پول دراوردن محک بزند.

او افرادی را دعوت میکند که به پیش او بیایند و ببینند چگونه او پول درمی اورد.

 

عدد وسوسه انگیز 94 هزار دلار در یک شبانه روز 24 ساعت

 

او پیغامی را به 11 هزار نفر ایمیل میکند و سفارش و پشت سفارش.

اما چگونه این کار را انجام داد ؟

به گفته رابرت ، او 9 ماه برای راه اندازی و بسترسازی وبسایتش وقت گذاشت و 9 ماه دیگر برای تولید محتوا و ایجاد محصول و ایجاد خبرنامه

او با استفاده از خبرنامه توانست 11 هزار ایمیل را ثبت کند و این ، همان شاهراه اصلی درامدزایی وی است.

او در وبسایتش بسیاری محتوای رایگان و ارزشمند را ارائه داده است و به اعتقاد وی ، بازاریابی جدید به این گونه باید باشد.

در وبسایت او ، محتواهای زیاد و رایگانی وجود دارد و به وسیله خبرنامه ، عناوین آنها برای انها ایمیل میشود و افراد پس از همراهی با محتوای رابرت و جلب اعتماد ، کم کم محصولاتی که رابرت ارائه میدهد را خریداری میکنند.

 

راز رابرت آلن

 

در دنیای ایترنت میتوانید سریع و بدون هزینه ، شکست بخورید  چون هزینه ارسال ایمیل صفر است و آنجا میتوان ذائقه مخاطبت رو بشناسی و مجانی شکست بخورید.

 

مایک ویتمن از رابرت آلن میپرسد که چونه لیست ایمیل ایجاد کنیم ؟

رابرت توضیح میدهد تو چه چیزی میخوای بفروشی ؟ میخوای کالا بفروشی یا خدمت یا اطلاعات ؟

رابرت میگوید اگر میخواهی اطلاعاتی بفروشی میتوانی این اطلاعات را حتی مجانی بدست بیاری و رایگان میتوانی به مردم ببخشی.

برای اینکه بتوانی به مردم رایگان بفروشی باید ادرس ایمیلشان را بهت بدهند و این سبب جذب هزاران ایمیل میشود. هدف این است که در یک سال 10000 ایمیل بدست بیاری.

به گفته وی ، یک درصد کاربران میخواهند از تو چیزی بخرند.

یک محصول اطلاعاتی همانند آموزش سرمایه گذاری ، مثلا 100 دلار قیمت دارد و اگر 1 درصد از 10 هزار نفر بخواهند خریداری کنند  آنوقت شما 10 هزار دلار بدست میاورید.

پس باید بذر بپاشی و وقت بذاری و برای وبسایتت ترافیک ایجاد کنی.

 

چطور بتوانیم  برای وبسایتمان ورودی بگیریم و ایمیلشان را جذب کنیم ؟

 

ترافیک کلید موفقیت در اینترنت هست و 5 راه برای جذب ورودی :

1-به یک موتور جستجوی پولی مراجعه کنید و برای کلیدواژه هایی که محصولتان در اون حوزه هست به ازای هر کلیک ، هزینه پرداخت کنید.

2- تولیدمحتوای منظم و رایگان

3- با افراد و وبسایت های دیگر میتوانید برنامه همکاری مشترک داشته باشید.

4- حراج داشته باشید ، باید به ebay  و  سایر وبسایت های دیگر بروید و پیشنهاد قیمت های جذاب ارائه دهید و مشتریان به وبسایتتان مراجعه میکنند.

5- آگهی در وبسایت های دیگر

همچنین شما نیز میتوانید برنامه نمایندگی در وبسایتتان داشته باشید به این معنی که فروش محصولات دیگران در وبسایت شما اتفاق بیفتد.

 

پیشنهاد وسوسه انگیز ، نیاز محصول شما

 

شما برای جذب افراد به وبسایت و محصول شما ، یک پیشنهاد هیجان انگیز باید ارائه دهید  و این پیشنهاد از طریق ایمیل به جامعه مخاطبتان ارسال میشود.

به عنوان مثال ، یکی از وعده ها و پیشنهادهای رابرت آلن این بود که چگونه در عرض 72 ساعت یک ملک بخریم ؟ که البته این موضوع به حقیقت پیوست و ایشان این کار را عملی کرد.!

 

داشتن استاد ، پیشنهاد اکید رابرت آلن

 

در پایان رابرت موفق خودش را مدیون آموزش های مهم اساتید خود میداند و میگوید از میان اطرافیانت ، استاد  خود را پیدا کنید.

او میگوید میزان درامد شما بسیار وابسته به میانگین درامد 10 نفری هست که با شما بیشترین ارتباط را دارند و اهمیت شبکه سازی با افراد تاثیرگذار را مطرح میکند.

 

نتیجه گیری

 

در این گفتگو به اهمیت اینترنت و کسب درامد پی بردیم و متوجه شدیم که درامد ماندگار شرط اساسی برای میلیونر شدن است.

با مهارت های درامدزایی در اینترنت آشنا شدیم و نکاتی را درباره آن بیان کردیم.

فایل صوتی این مصاحبه :

 

امیداوریم که این مطلب برای شما سودمند بوده باشد.

هومان – مرجع مشاوره در مورد سرمایه گذاری و ایجاد کسب و کار در ایران

 

 

 

 

5/5
Share on whatsapp
اشتراک در واتسپ
Share on telegram
اشتراک در تلگرام

یک دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *