۷ دلیل مهم برای داشتن یک وب سایت برای هر کسب و کار

به این مطلب امتیاز دهید

۷ دلیل مهم برای داشتن یک وب سایت برای هر کسب و کار

در این مقاله به دلایل مهم برای داشتن یک وب سایت برای هر کسب و کار میپردازیم. امروزه کالاها از تنوع زیادی برخوردار هستند، بنابراین مشتری حق انتخاب زیادی دارد، اما چه اقداماتی باید صورت گیرد تا کالا انتخاب مشتری باشد؟
قرن بیست و یکم بیش تر مردم از قبل انجام هر کاری درباره ی آن تحقیق می کنند که خرید کردن یکی از این امور است و

از آنجایی که دسترسی به اینترنت برای همگان راحت شده مصرف کنندگان قبل انتخاب کالا در اینترنت به بررسی کالاهای موجود می پردازند، بنابراین اگر شما سایتی داشته باشید و در آن به معرفی محصولات خود بپردازید می توانید مشتریان بیشتری جذب کنید.
پس بهترین کار برای جذب مشتری ساخت یک سایت یا فروشگاه تجارت الکترونیک برای کسب و کارتان است.
این روزها ساختن وب سایت کسب و کار یا فروشگاه تجارت الکترونیک هزینه زیادی ندارد، فروشگاه آنلاین محدود به ساعات کاری نمی باشد و می تواند یکی از بهترین موارد برای تبلیغات کسب و کار شما باشد.

شما می­‌توانید برای تبلیغ وب سایت خود از بحث سئو سایت بهره ببرید که بسیار موثر است و امکان سنجش آن وجود دارد.

۱٫اعتماد مشتری

در بررسی ها مشخص شده که مشتریان به کسب و کار های بدون سایت اعتماد کمتری  نسبت به کسب و کار هایی که سایت دارند؛ می کنند. زیرا در سایت می توانند درباره ی ویژگی های آن محصول اطلاعات به دست آورند، تا به این اطمینان برسند که آن محصول نیاز آنها را برطرف می کند.

از طرفی مشتریان به کسانی که مانند آنها در جایگاه مصرف کننده قرار دارند اعتماد بیش تری دارند، بناربراین در سایت نظرات مصرف کنندگان را می خوانند تا به اطمینان بیش تری درباره ی کیفیت محصولات برسند.
بنابراین توصیفات مشتری در سایت شما روش خوبی برای تحت تأثیر قرار دادن جذب مشتری است.

توجه به نظرات مشتریان یکی از عوامل مهم در جذب مشتری است.

۲٫ برند سازی و کنترل موقعیت کسب و کار

هنگامی که از یک وب سایت سازنده برای مشاغل کوچک استفاده می کنید، شرکت خود را در دید هزاران مشتری بیشتر با هزینه های کمتر از آنچه که می خواهید برای ارسال ده بروشور بپردازید، قرار می دهید.

درست است که شما نمی توانید آنچه را که دیگران در مورد شما می گویند در کانالهای رسانه های اجتماعی کنترل کنید اما وب سایت جایی برای پیام رسانی شماست، شما می توانید با ایجاد داستان خود از طریق وب سایت تجاری، بر ادراک عمومی تأثیر بگذارید.

۳٫ شما نیازی به مهارت های کد نویسی و فنی گسترده ندارید.

این کار نیازی به تجربه ندارد، و شما می توانید این کار را با استفاده از شرکت های طراحی سایت یک سایت تجاری برای خود ایجاد کنید. مگر اینکه یک صاحب کسب و کار کوچک باشید که علاقه ای به رشد برند نداشته باشید.

۴٫ رقبای شما سایت دارند

مصرف کنندگان به طور معمول در ابتدا به بررسی نظرات و توصیه های کاربران در شبکه های اجتماعی می پردازند.
طبق مطالعات انجام شده، مشخص شده است که مصرف کننده یک بار درمورد آنچه مورد نیاز یا خواسته خود است، شروع به تحقیق می کند و بیش تر از آنها برای یافتن مطالب آموزشی، به سمت بررسی ها و توصیفات آنلاین می روند. بنابراین اگر سایت ندارید، به خریداران دلیل می دهید که از یک مارک دیگر بخرند.
هر شخص به یک وب سایت نیاز ندارد، ولی هر کسب و کاری نیازمند یک وب سایت است.

۵٫سایت گسترده است و محدودیت جغرافیایی ندارد

هیچ کس نمی خواهد ساعت ۳ صبح کار کند، اما بعضی ها دوست دارند آن وقت خرید کنند. داشتن یک وب سایت تجاری یا فروشگاه تجارت الکترونیکی بدان معنی است که می توانید تمام وقت محصولات را بفروشید.
فروشگاه اینترنتی می تواند به معنای افزایش چشمگیر در فروش باشد، به خصوص هنگامی که شما می توانید مشتری های دیگری بدون محدودیت به جغرافیا داشته باشید.

حضور آنلاین شما همچنین از کمپین های بازاریابی، خدمات مشتری، ایجاد ارتباط با مشتری، شناخت برند و ….از درآمد پشتیبانی می کند.
ترکیب وب سایت خود با ابزارهای بازاریابی، مانند بازاریابی از طریق ایمیل، به شما کمک می کند تا به مشتریان جدید برسید و کسب و کار مکرر ایجاد کنید.

 

۶٫داشتن وب سایت باعث صرفه جویی در زمان شما می شود

برقراری ارتباط با مشتریان از طریق ایمیل، تماس گرفتن، یا فرستادن پیام و سایر راه های ارتباط کسب و کار زمانی زیادی را صرف می کند. با استفاده از وب سایت می توانید با ارائه پاسخ به سوالات متداول مشتریان، در زمان صرفه جویی کنید .پس می توانید زمان خود را صرف کارهای با ارزش تر کنید.

دارا بودن وبسایت باعث میشود تمام تمرکز و فعالیت خود را بر روی سایت به گونه ای انجام دهید که رتبه و جایگاه مناسبی را در صفحه نخست گوگل بدست آورید.

 

۷٫در نتایج جستجوی Google ظاهر خواهید شد

همان طور که که گفتیم بیشتر مصرف کنندگان قبل از خرید، تحقیقات آنلاین را انجام می دهند. این بدان معنی است که آنها به گوگل می روند و یک یا چند کلمه کلیدی را تایپ می کنند ، مانند “انواع عینک”، حال اگر شما وب سایت برای مشاغل خود ندارید، شانس حضور در صفحه نتایج موتور جستجو (SERP) صفر است.

اما اگر سایتی دارید، می توانید آن را برای موتورهای جستجو بهینه کنید، از این طریق شانس حضور در صدر نتایج و بازدید مشتریان از محصولات خود را افزایش دهید.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن