ابزارهای تحلیل شبکه های اجتماعی

ابزارهای تحلیل شبکه های اجتماعی
۵ امتیاز از ۲ رای

ابزارهای تحلیل شبکه های اجتماعی

بازاریابی شبکه های اجتماعی یکی از مهم ترین روش ها در بازاریابی اینترنتی و عاملی مهم برای موفقیت در دیجیتال مارکتینگ است.
اما هر کمپینی بعد از اتمام برای برسی نقاط قوت و ضعف و اینکه چقدر به هدف خود نزدیک شده است نیاز به تحلیل و آنالیز داده ها دارد. دراین مقاله قصد داریم شما را با ابزارهای تحلیل شبکه های اجتماعی آشنا کنیم.

ابزارهای تحلیل شبکه های اجتماعی
ابزارهای تحلیل شبکه های اجتماعی سبب ارائه استراتژی‌های مؤثر برای پیشبرد مسیر کاری در آینده میشوند.

ابزارهای تحلیل شبکه های اجتماعی

۱_بافر(Buffer)

با برنامه های کسب و کاری و pro در بافر، شما تمام آمار تعاملات اساسی را برای هر آپدیتی که در شبکه های اجتماعی پست میکنید، خواهید داشت. چه شما کار جستجویتان را در دستکتاپ انجام دهید، چه همیشه فعال باشید، بافر به شما امکان دستیابی به معیار های درستی که برای ردیابی و بهبود عملکرد شبکه های اجتماعی تان نیاز دارید را میدهد.

در بافر آنالیز، چند ویژگی تحلیلی جالب و جدید را مشاهده کنید.

۲_اسپروت سوشیال(sprout social)

اسپورت سوشیال یک ابزار مدیریتی و نظارتی جامع شبکه های اجتماعی است که یک میزبان با گزینه هایی در سطح سازمانی فراهم می آورد.
شما میتوانید از گزارش های تصویری آن بفهمید که محتوای شما در شبکه های اجتماعی متفاوت چه عملکردی دارد.

۳_هوت سوئیت(Hootsuite)

هوت سوئیت یک ترکیب عالی از ابزار های مدیریت شبکه های اجتماعی، شنیداری، ابزار های چاپ و تحلیل است. هوت سوئیت به شما کمک میکند که مطمئن شوید که چه نوع محتوایی به دردتان میخورد،بازدید پستتان را افزایش میدهد، تاثیر تبلیغاتتان را بهبود میبخشد و کل تیم رسانه اجتماعی تان را پشت سرهم به کار میگیرد. این ابزار دارای ویژگی های تحلیل های دقیقی است که به شما درک درستی از عملکردتان در دیگر پلت فروم های اجتماعی میدهد.

هوت سوییت به شما درک درستی از عملکردتان در دیگر پلت فروم های اجتماعی میدهد.

۴_ژو سوشیال(zoho social)

ژو سوشیال یک سوئیت نرم افزاری قدرتمند و منحصر به فرد است که دارایcrm،همکاری و دیگر گزینه های SaaSاست که از جریان کاری کل عملکرد شما مراقبت میکند. ژو سوشیال بخشی است که شما را قادر میسازد مخاطب رسانه اجتماعی تان و چگونگی ایجاد تعامل آنها با خودتان را درک کنید. شما میتوانید از یک داشبورد به چند مجراگوش دهید و به طور همزمان پاسخ دهید. شما همچنین میتوانید در هر پست دقیق ارزیابی شوید تا میزان بازدید و تعامل آن با کاربران را برسی کنید.

۵_سندیبل(sendible)

سندیبل یک ابزار مدیریت رسانه اجتماعی با ویژگی های کنترل، شنود، و گزارش گیری است. این ابزار به شما یک بینش آماده درمورد محتوای پست و تعامل، منشن ها و پروفایل های مخاطبین در مجراهای دیجیتال میدهد. سندیبل همچنین به شما امکان ردیابی چیزی که درمورد برند شما در پلت فرم های متفاوت وب گفته شده را میدهد و منشن هایی که ممکن است به پاسخ شما نیاز داشته باشد را شناسایی میکند.

این ابزار به شما یک بینش آماده درمورد محتوای پست و تعامل، منشن ها و پروفایل های مخاطبین در مجراهای دیجیتال میدهد.

۶_کیهول(keyhole)

کیهول ردیاب های متفاوتی را پیشنهاد میدهد که به شما در نظارت روی وقایع، کمپین ها، فعالیت تاثیر گذار، منشن های برند و مکالمات اجتماعی درمورد یک صنعت خاص را میدهد. این ابزار به شما امکان ردیابی هشتگها، کلمات کلیدی، و اکانت ها را میدهد و اطلاعاتی غنی همانند بازدید پست های برتر و دیگر موارد رابرای برند یا رقیبانتان در اختیارتان قرار میدهد.

کیهول
این ابزار به شما امکان ردیابی هشتگها، کلمات کلیدی و اکانتها را میدهد.

۷_ریوال آی کیو(Rival IQ)

ریوال آی کیو به شما امکان ردیابی چند کمپانی متفاوت و مقایسه عملکردشان نه تنها در پلت فرم های اجتماعی، بلکه در سئو سایت را نیز میدهد. همچنین این ابزار تبلیغات فیسبوک و اینستاگرام را تحلیل میکند و داده ها را ۲۴ماه نگه میدارد. بدین صورت شما میتوانید دقیقا استراتژی بازاریابی دیجیتالی را به کار گیرید.

۸_سوشال ریپورت(social report)

سوشیال ریپورت خلاصه ای از فعالیت شما در چند رسانه اجتماعی همانند بلاگ ها را در اختیار میگذارد. شما میتوانید موضوعات جدید را ردیابی کنید،ROIرا اندازه گیری کنید و داده ها را تبدیل به یک طرح گزارش دستی کنید. سوشیال ریپورت امکان نظارت پروفایل های اجتماعی تان و پروفایل های رقیبتان را میدهد که این شامل گزینه های خوبی برای ساختار بندی و مدیریت داده های مشتری شماست.

سوشیال ریپورت امکان نظارت پروفایل های اجتماعی تان و پروفایل های رقیبتان را میدهد.

۹_سوشیال آیکون(Scottish icon)

به شما کمک میکند عملکرد اکانت خود را ردیابی کنید. آن را ارتقا داده و از آن گزارش بگیرید. نمایندگی ها میتوانند چند برند را از یک داشبور مدیریت کنند و گزارش ها را برای ارسال مستقیم به مشتری ها برنامه ریزی کنند. ویژگی های معیاردهی و ردیابی رقبا به شما کمک میکند که عملکرد خود را با دیگر برند ها در صنعتتان مقایسه کنید.

 

۱۰_تیلویند(Tailwind)

تیلویند یک نوع بازاریابی در اینستاگرام و پینترست گونه است که به شما کمک میکند برای محتوایتان برنامه ریزی کنید، روی مکالمات نظارت کنید، عملکرد را تحلیل کنید. تحلیل های پینترست، در مورد تعداد پین های دامنه تان تاثیرات بالقوه میگذارد.

 

۱۱-لایکلایزر(likealyzer)

:لایکلایزر یک ابزار تحلیلی صفحه فیسبوک با شرکت هوش رسانه ای ملتواتر است. این ابزار روی صفحه فیسبوک شما نظارت دارد و معیارهایی همانند تعامل در هر پست، زمان بندی و طول پست هارا به دست میدهد. لایکلایزر همچنین عملکرد صفحه رابر اساس بیش از ۷۰نقاط داده متفاوت درجه بندی میکند و برای بهبود بر اساس نتایج، پیشنهاداتی را ارائه میدهد.

لایکلایزر یک ابزار تحلیلی صفحه فیسبوک با شرکت هوش رسانه ای ملتواتر است.

۱۲_سایف(Saif)

سایف یک ابزار داشبورسفارشی است که میتواند با معیار های ادغام شده ای از ابزار های بازاریابی متفاوت پر شود. بخش رسانه اجتماعی آن به شما امکان همزمان کردن تمام شبکه های اجتماعی اصلی را میدهد و گزارش های خلاصه ای برای اکانت هایی که مدیریت میکند و اکانت های که میخواهید ردیابی کنید به شما میدهد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن