در همایش کارمان چه گذشت؟

در همایش کارمان چه گذشت؟
۵ امتیاز از ۱ رای

در همایش کارمان چه گذشت؟

این همایش که مورخ ۱۷/۱۱/۱۳۹۸ برگزار شد و به مدت ۲ ساعت به طول انجامید با حدیثی از حضرت علی (ع) متبرک و آغاز شد که فرمودند: «بنگر که چه چیزی گفته می شود نه اینکه چه کسی گوینده کلام است» سپس آقای مهندس حسین منصفی – مدیریت طرح کارمان – پیرامون فاکتورهای یک کارآموز موفق صحبت کردند که عبارت اند از:

  • تعهد
  • تلاش
  • دقت
  • انگیزه

در ادامه آقای مهندس سید حسین حائری – مدیریت شرکت هومان – به بیان تجربیات خود پرداختند و با اشاره به قسمت های مختلف کلیپ در حال پخش مروری بر روزهای پر فراز و نشیب البته خاطره انگیز و عبرت آموز هومان کردند. خود افزایی، یادگیری و قدرت مذاکره برخی از کلید واژه هایی بود که ایشان در جهت بهبود عملکرد هر فرد معرفی نمودند.

همایش کارمان هومان

همچنین سایر مدیران شرکت به معرفی دپارتمان های خویش پرداختند و در این بازه آقایان و مهندسین عرفان کریمیان (مدیر دپارتمان گرافیک)، محمدرضا طالبی (مدیر دپارتمان مالی) ، سید علیرضا موسوی (مدیر دپارتمان دیجیتال مارکتینگ) و حسین منصفی (مدیر دپارتمان کسب و کارهای روستایی)؛ کارآموزان را با فرصت های شغلی پیش روی خود آشنا نمودند.

همایش کارمان هومان

ایضاً برخی از کارآموزان از عملکرد خویش ارائه دادند که از این بین می توان به ارائه خوب آقای هروی و خانم سیف اللهی اشاره نمود.

نهایتاً از کارآموز برتر هر دپارتمان توسط مدیریت شرکت هومان تقدیر و تشکر بعمل آمد که آرزوی توفیقات روزافزون را برای ایشان از خداوند منان خواستاریم.

با تشکر، مدیریت طرح کارمان

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن