نحوه برقراری تماس های ویدیویی گروهی در WhatsApp با حداکثر تعداد ۸ نفر

به این مطلب امتیاز دهید

نحوه برقراری تماس های ویدیویی گروهی در WhatsApp با حداکثر تعداد ۸ نفر

 سلام هومانی های عزیز در این مقاله به نحوه برقراری تماس های ویدیویی گروهی در WhatsApp با حداکثر تعداد ۸ نفر میپردازیم.
همانطور که همه ی ما شاهد آن هستیم بیماری همه گیر کرونا منجر به افزایش استفاده مردم از برنامه ها و خدمات تماس ویدیویی شده است. واتس اپ، یک سرویس پیام رسانی که ماهانه بیش از ۱٫۵ میلیارد نفر از آن استفاده می کنند، شاهد افزایش چشمگیر استفاده از آپشن تماس ویدیویی خود بوده است.
یکی از مهمترین ویژگیهای تماس ویدیویی گروهی واتس اپ این بود که تنها چهار شرکت کننده در تماس صوتی یا تصویری را پشتیبانی می کرد. به تازگی، شرکت متعلق به فیس بوک برای رفع این محدودیت تلاش کرده و محدودیت این هشت نفر را به دست آورده است. این بدان معناست که می توان از WhatsApp برای میزبانی تماس های ویدیویی گروهی با حداکثر هشت شرکت کننده استفاده کرد.
این محدودیت جدید هنوز در مقایسه با امثال Google Duo که پشتیبانی از ۱۲ شرکت کننده و مسنجر را دارد، کم است. با این حال، افزایش حد مجاز هنوز هم برای بیشتر کاربران که گاه به گاه به آپشن تماس ویدیویی واتس اپ تکیه می کنند کافی خواهد بود تا در طول این بیماری همه گیر از حال دوستان و خانواده خود باخبر شوند.

تماس ویدیویی گروهی با حداکثر هشت شرکت کننده در واتس اپ
تماس ویدیویی گروهی با حداکثر هشت شرکت کننده در واتس اپ

اگر به دنبال برقراری تماس ویدیویی گروهی با حداکثر هشت شرکت کننده در واتس اپ هستید، مراحل زیر را دنبال کنید.

 

 مهم است که همه ی کسانی که می خواهید در تماس ویدیویی گروهی قرار گیرند، WhatsApp را به جدیدترین نسخه از فروشگاه App یا Google Play Store بروزرسانی کنند. فقط آخرین نسخه برنامه حداکثر هشت شرکت کننده در یک تماس ویدیویی را پشتیبانی می کند. اگر هر شخصی که قصد اضافه کردن به یک تماس ویدیویی گروهی را دارید، روی نسخه قدیمی آن برنامه قرار دارد، وقتی می خواهید آنها را برای تماس دعوت کنید، اعلانی در مورد آن دریافت خواهید کرد.

مرحله ۱: WhatsApp را باز کرده و بر روی برگه “تماسها” بروید. سپس بر روی دکمه تماس شناور که در گوشه پایین سمت راست می بینید ضربه بزنید.

تماس 8 نفره در واتساپ
مرحله اول تماس ۸ نفره در واتساپ

مرحله ۲: لیست تماس شما اکنون باز خواهد شد. اما قبل از انتخاب مخاطبین ، باید روی گزینه New group call ضربه بزنید.

تماس هشت نفره واتساپ
مرحله دوم تماس هشت نفره واتساپ

مرحله ۳:

اکنون تمام شرکت کنندگان در تماس گروه را انتخاب کنید. می توانید حداکثر هفت مخاطب را قبل از اینکه لیست تماس خاکستری شود انتخاب کنید. تمام مخاطبینی که انتخاب می کنید در بالای لیست مخاطب نشان داده می شود.

تماس هشت نفره در واتساپ
مرحله سوم تماس ۸ نفره واتساپ

مرحله ۴:

اکنون بسته به اینکه می خواهید یک تماس تصویری یا تماس صوتی برقرار کنید، روی دکمه مربوطه ضربه بزنید. اگر یکی از مخاطبین تماس با نسخه قدیمی WhatsApp است که از ۸ نفر در یک تماس گروهی پشتیبانی نمی کند، کادر گفتگو ظاهر می شود.
تماس هشت نفره واتساپ
مرحله آخر

 نکته خوب در مورد تماس گروهی WhatsApp این است که می توانید یک شرکت کننده جدید را نیز در حین تماس گروهی، به تماس اضافه کنید. به سادگی هنگام تماس تلفنی، روی دکمه واقع در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید و سپس انتخاب مخاطب را ادامه دهید.

آیا از واتس اپ برای برقراری مکالمه ویدیویی گروهی به طور مرتب استفاده می کنید؟ یا ترجیح می دهید از Google Duo استفاده کنید؟
هومانی های عزیز امیدوارم این مقاله برای شما مفید باشد.
برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن